Оплата 

  • на розрахунковий рахунок  Приват банку (Я працюю офіційно як фізична особа підприємець ФОП Ширшова О.М.). Комісія залежить від вашого банку, і становить від 3 грн. Реквізити для оплати надсилаються після обробки та збору замовлення смс чи в вайбер. У призначенні вказуйте “за замовлення і прізвище”. 

  •  наложений платіж. (замовлення на сайті має бути від 100 грн). Пошта нарахує свою комісію за наложенний платіж (Нова пошта від 20 грн).  Замовлення вартістю більше 700 грн. доставку оплачує магазин, комісію за наложенний платіж завжди оплачує отримувач. Увага! тимчасово наложений платіж можливий тільки для відправки Новою поштою, Укрпоштою відправляємо тільки після попередньої оплати на розрахунковий рахунок ФОП.

  • при самовивозі обовязкова попередня оплата на рахунок ФОП (готівку не приймаю)

Шановні клієнти! Для збереження дерев на нашій планеті я не друкую і не кладу паперові варіанти накладних до ваших замовлень. Електронна версія  накладної приходить на електронну пошту одразу після оформлення замовлення. Якщо у вас є потреба в паперовій накладній - напишіть в коментарі і я обовязково зроблю її і надішлю разом з замовленням. Дякую за розуміння!