МІНІМАЛЬНА СУМА ДЛЯ ВІДПРАВКИ - 100 грн.

 Шановні клієнти! Для збереження дерев на нашій планеті я не друкую і не кладу паперові варіанти накладних до ваших замовлень. Електронна версія  накладної приходить на електронну пошту одразу після оформлення замовлення. Якщо у вас є потреба в паперовій накладній - напишіть в коментарі і я обовязково зроблю її і надішлю разом з замовленням. Дякую за розуміння!

 

Всі питання можна задати по тел. 096-130-61-76 (є вайбер)

Замовлення більше 700 грн відправляю за свій рахунок (доставка тільки на відділення), на меншу суму- за рахунок отримувача. Комісія за повернення наложенного платежу завжди за рахунок отримувача. 

Варіанти доставки: 

Нова пошта - відправка щодня з понеділка по п'ятницю о 14.00. Вартість від 40 грн. (сплачує отримувач напряму пошті). Замовлення вартістю більше 700 грн. відправляємо за рахунок магазину. 

При наложенному платежі вартість складає доставка+комісія за повернення наложеного  від 20 грн.  

Термін доставки 1-3 дні. 

Укрпошта - відправка двічі на тиждень. Вартість від 25 грн. Укрпошту відправляю тільки за попередньою оплатою на рахунок ФОП. Терміни від 2-3 днів до тижня. Замовлення вартістю більше 700 грн. відправляю за рахунок магазину. 

Самовивіз у місті Ірпінь можливий ввечері після 18.00 за адресою вул. Пушкінська 62г. і попередньою домовленістю. Мінімальне замовлення для самовивозу - 100 грн. і має бути оформлене на сайті, та оплачене на рахунок ФОП. Готівку не приймаю!