Увага! з 04.08 - 09.08 ми у відпустці. Обробка і відправка замовлень буде 10.08. Замовлення оформлені в цей час порахуємо знижку - 10% (від ціни на сайті)

МІНІМАЛЬНА СУМА ДЛЯ ВІДПРАВКИ - 100 грн. при оплаті на карту, 200 грн. при наложенному платежі.

 Шановні клієнти! Для збереження дерев на нашій планеті я не друкую і не кладу паперові варіанти накладних до ваших замовлень. Електронна версія  накладної приходить на електронну пошту одразу після оформлення замовлення. Якщо у вас є потреба в паперовій накладній - напишіть в коментарі і я обовязково зроблю її і надішлю разом з замовленням. Дякую за розуміння!

 

Всі питання можна задати по тел. 096-130-61-76 (є вайбер)

Замовлення більше 700 грн відправляю за свій рахунок (доставка тільки на відділення), на меншу суму- за рахунок отримувача. Комісія за повернення наложенного платежу завжди за рахунок отримувача. 

Варіанти доставки: 

Нова пошта - відправка щодня з понеділка по п'ятницю о 14.00. Вартість від 40 грн. (сплачує отримувач напряму пошті). Замовлення вартістю більше 700 грн. відправляємо за рахунок магазину. 

При наложенному платежі вартість складає доставка+комісія за повернення наложеного  від 20 грн.  

Термін доставки 1-3 дні. 

Укрпошта - відправка двічі на тиждень. Вартість від 25 грн. При наложенному платежі +10 грн. комісії. Терміни від 2-3 днів до тижня. Замовлення вартістю більше 700 грн. відправляємо за рахунок магазину. 

Самовивіз у місті Ірпінь можливий ввечері після 18.00 за адресою вул. Пушкінська 62г. і попередньою домовленістю. Мінімальне замовлення для самовивозу - 100 грн. і має бути оформлене на сайті.